Пензель квітковий синтетичний GrimMaster Flora - Flat Pointy #2





Пензель квітковий синтетичний GrimMaster Flora - Flat Pointy #2
Плоский і широкий, пензель з ідеально профільованої синтетичної щетини KOREA NYLON, ідеально підходить для малювання обличчя і тіла, призначений спеціально для малювання квітів. Особливе розташування щетини дозволяє отримати ідеальні пелюстки квітів.
Щетина не деформується, не випадає і є гнучкою, що дозволяє точно малювати ідеально рівні квіти та лінії протягом тривалого часу.
Він має прозору акрилову ручку, яка ніколи не намокне та не розколеться під впливом вологи.
Розміри як на фото:
- довжина кисті 183 мм
- довжина щетини 9 мм
- ширина щетини 4,5 мм
Пензель ідеально підходить для фарбування обличчя та тіла, макіяжу та акрилових фарб або фарб на водній основі. Навіть у найменш досвідчених руках він досягне приголомшливих результатів.
Пам’ятайте, що синтетичні пензлики використовуються для роботи з продуктами кремоподібної консистенції, наприклад, коректорами, гелевими підводками, тональними кремами та кольоровою косметикою для губ. Вони жорсткіші, ніж пензлі з натуральної щетини, що забезпечує більший контроль і дуже точне нанесення косметики.
Після використання пензлик слід ретельно промити теплою водою з милом і висушити, наприклад, паперовим рушником, зберігаючи форму. Після висихання його слід продезінфікувати, знову висушити та зберігати до наступного використання.
ціна за шт
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Длина ворса | 9 мм |
| Длина рукоятки | 189 мм |
| Количество | 1 шт |
| Материал ворса | Синтетический |
| Материал ручки | пластмасса |
| Ширина/Диаметр у основания ворса | 4.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гипоаллергенно | Да |
| Производитель | ГримМастер |
- Цена: 99 ₴



